Junior og hund
Martina's Madonna Jacob Petersen 1. Vinder
Little miss. Sunshine Mie Jakobsen ikke placeret
Baune's Xocai Nicki Riff ikke placeret
Hvalpeshow
1 pr.
Åselille Susanne Jensen 3. Vinder
1 pr.
Birkedal's Gucci Lone F. Riff
1 pr.
Frk Kvistes Abigail Nanna Gilder
2 pr.
Earth Wind and Fire Natasha B
Hvalpeklasse
Han
1 pr.
SL
Casanova Annette Loop
1 pr.
Aiko Susanne Jensen
1 pr.
Enemark's Goliath Mette Christensen
1 pr.
Kaiser's Chihuahua Guna Klaus & Betina Hedam Rasmussen
2 pr.
Charly Yvonne Andersen
Tæve
1 pr.
SL
Aida Susanne Jensen
1 pr.
Bibi Bolette Nyby Jensen
1 pr.
Malika
Klaus & Betina Hedam Rasmussen
1 pr.
Martina's Bussi Marion Johansson
Juniorklasse
Han
1 pr.
SL
I Qutos Acteck's Gold Emmilla Enevoldsen
1 pr.
I Qutos Attilla's Marks Lillian Enevoldsen
1 pr.
Rødebro's Lobo Tine Jakobsen
Tæve
1 pr.
SL
Ronja vom Edertal Kimmie J. Nielsen
1 pr.
Baune's Xocai Lone F. Riff
1 pr. Birkedal's Lady Jill Mortensen
1 pr.
Bonna Bell's Athene Victoria Nielsen
1 pr.
Chihuana's La Liga Linnea Søe
1
pr.
Frebona's Miss Beauty Katrine Thomsen
1 pr.
Laila Rannva Jacobsen
Unghundeklasse
Han
1 pr.
SL
Irbis Intergalaxia Linnea Søe
Tæve
1 pr.
SL
Rødebro's Isabell Bolette Nyby Jensen
1 pr.
Mille Ida Marie Claudi Risom
1 pr.
Ravn's Begonie Hanne Ravn
Åbenklasse
Han
1 pr.
CAC
Ferres of Pico Diablos
Martina Iversen
BH
1 pr.
CK
Felix
Marion Johansson
1 pr.
Atlas Katrine Thomsen
1 pr. Buddy Flemming Nommesen
1 pr.
Dream's Alonzo Lone F. Riff
1 pr. El-Damour von den kleinen Prinzen Hanne Ravn
1 pr. Martina's Mango Michella Bendtsen
1 pr. Oliver Flemming Nommesen
1 pr.
Tierra del Fuego's Marley Iluna & Lars Petersen
Tæve
1 pr.
CAC
Nugga Charlotte Hansen BT BIS 1 Tillykke
1 pr. CKMartina's Ronja Martina's Iversen
1 pr.
1414's Cindy Linnea Søe
1 pr.
Beuty Julie Lindgren Christensen
1 pr.
Birkedal's Misty Camilla Mortensen
1 pr.
Koko Susanne Jensen
1 pr.
Martina's Madonna Iluna & Lars Petersen
1 pr.
Tilde's Gurli Nanna Gilder
Broncevinder klasse
Han
1 pr.
BVC
1414's Akon Iluna & Lars Petersen Blev Broncevinder Champion Tillykke
Sølvvinder Klasse
Tæve
1 pr.
SVC
Martina's Sissi Martina Iversen Blev Sølvvinder Champion Tillykke
Guldvinder Klasse
Tæve
1 pr.
GVC
Gemynthe's Sofie Lise Svendsen Blev Guldvinder Champion Tillykke